SWPA5040S3R3NT
MFR.Part #
SWPA5040S3R3NT
JLCPCB Part #
C305173
Package
SMD,5x5mm
Description
24mΩ 3.3uH 3.4A 4.6A ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS