SWPA5040S331MT
MFR.Part #
SWPA5040S331MT
JLCPCB Part #
C370499
Package
SMD,5x5mm
Description
2.73Ω 330uH 400mA 420mA ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS