SWPA5040S2R2NT
MFR.Part #
SWPA5040S2R2NT
JLCPCB Part #
C96923
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2uH 25mΩ 3.8A 5.5A ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS