SWPA5040S270MT
MFR.Part #
SWPA5040S270MT
JLCPCB Part #
C7090504
Package
SMD,5x5mm
Description
1.1A 1.52A 244mΩ 27uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS