SWPA5040S150MT
MFR.Part #
SWPA5040S150MT
JLCPCB Part #
C44888
Package
SMD,5x5mm
Description
112mΩ 15uH 2.3A 2A ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS