SWPA5040S120MT
MFR.Part #
SWPA5040S120MT
JLCPCB Part #
C370494
Package
SMD,5x5mm
Description
100mΩ 12uH 2.2A 2A ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS