SWPA5020S6R8MT
MFR.Part #
SWPA5020S6R8MT
JLCPCB Part #
C36410
Package
SMD,5x5mm
Description
1.8A 108mΩ 2.05A 6.8uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS