SWPA5020S201MT
MFR.Part #
SWPA5020S201MT
JLCPCB Part #
C361619
Package
SMD,5x5mm
Description
200uH 2Ω 300mA 300mA ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS