SWPA5020S100MT
MFR.Part #
SWPA5020S100MT
JLCPCB Part #
C52281
Package
SMD,5x5mm
Description
1.55A 1.8A 10uH 143mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS