SWPA5012S2R2NT
MFR.Part #
SWPA5012S2R2NT
JLCPCB Part #
C370484
Package
SMD,5x5mm
Description
1.7A 108mΩ 2.2uH 3.1A ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS