SWPA5012S150MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SWPA5012S150MT
JLCPCB Part #
C96904
Package
SMD,5x5mm
Description
1.2A 15uH 523mΩ 800mA ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS