SWPA4030S750MT
MFR.Part #
SWPA4030S750MT
JLCPCB Part #
C5931561
Package
SMD,4x4mm
Description
1.326Ω 480mA 700mA 75uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS