SWPA4030S620MT
MFR.Part #
SWPA4030S620MT
JLCPCB Part #
C7090496
Package
SMD,4x4mm
Description
62uH 630mA 760mΩ 800mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS