SWPA4030S2R2NT
MFR.Part #
SWPA4030S2R2NT
JLCPCB Part #
C279948
Package
SMD,4x4mm
Description
2.2uH 2.95A 30mΩ 5.8A ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS