SWPA4030S1R8NT
MFR.Part #
SWPA4030S1R8NT
JLCPCB Part #
C96896
Package
SMD,4x4mm
Description
1.8uH 3.2A 33mΩ 4.5A ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS