SWPA4030S1R5NT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SWPA4030S1R5NT
JLCPCB Part #
C42100
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 26mΩ 3.34A 4.84A ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS