SWPA4026S470MT
MFR.Part #
SWPA4026S470MT
JLCPCB Part #
C88253
Package
SMD,4x4mm
Description
390mΩ 400mA 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS