SWPA4026S330MT
MFR.Part #
SWPA4026S330MT
JLCPCB Part #
C88256
Package
SMD,4x4mm
Description
33uH 351mΩ 550mA 550mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS