SWPA4020S6R8MT
MFR.Part #
SWPA4020S6R8MT
JLCPCB Part #
C83425
Package
SMD,4x4mm
Description
1.04A 163mΩ 2.2A 6.8uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS