SWPA4020S101MT
MFR.Part #
SWPA4020S101MT
JLCPCB Part #
C96885
Package
SMD,4x4mm
Description
1.55Ω 100uH 310mA 480mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS