SWPA4020S100MT
MFR.Part #
SWPA4020S100MT
JLCPCB Part #
C82398
Package
SMD,4x4mm
Description
1.6A 10uH 215mΩ 900mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS