SWPA4012S6R8MT
MFR.Part #
SWPA4012S6R8MT
JLCPCB Part #
C96880
Package
SMD,4x4mm
Description
257mΩ 6.8uH 840mA 850mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS