SWPA4012S101MT
MFR.Part #
SWPA4012S101MT
JLCPCB Part #
C55384
Package
SMD,4x4mm
Description
100uH 2.21Ω 250mA 250mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS