SWPA4012S100MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SWPA4012S100MT
JLCPCB Part #
C36405
Package
SMD,4x4mm
Description
10uH 345mΩ 770mA 800mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS