SWPA3015S2R2NT
MFR.Part #
SWPA3015S2R2NT
JLCPCB Part #
C19734
Package
SMD,3x3mm
Description
1.6A 2.2uH 2A 78mΩ ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS