SWPA3015S180MT
MFR.Part #
SWPA3015S180MT
JLCPCB Part #
C96845
Package
SMD,3x3mm
Description
18uH 430mΩ 560mA 560mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS