SWPA3012S360MT
MFR.Part #
SWPA3012S360MT
JLCPCB Part #
C918965
Package
SMD,3x3mm
Description
1.235Ω 340mA 36uH 440mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS