SWPA3012S1R0NT
MFR.Part #
SWPA3012S1R0NT
JLCPCB Part #
C96834
Package
SMD,3x3mm
Description
1.87A 1uH 2.2A 52mΩ ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS