SWPA3012S100MT
MFR.Part #
SWPA3012S100MT
JLCPCB Part #
C48668
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 345mΩ 830mA 880mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS