SWPA3010S6R8MT
MFR.Part #
SWPA3010S6R8MT
JLCPCB Part #
C96829
Package
SMD,3x3mm
Description
397mΩ 550mA 6.8uH 660mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS