SWPA3010S470MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SWPA3010S470MT
JLCPCB Part #
C96826
Package
SMD,3x3mm
Description
1.95Ω 220mA 260mA 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS