SWPA3010S430MT
MFR.Part #
SWPA3010S430MT
JLCPCB Part #
C918962
Package
SMD,3x3mm
Description
2.34Ω 230mA 270mA 43uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS