SWPA3010S390MT
MFR.Part #
SWPA3010S390MT
JLCPCB Part #
C96825
Package
SMD,3x3mm
Description
2.275Ω 280mA 280mA 39uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS