SWPA3010S330MT
MFR.Part #
SWPA3010S330MT
JLCPCB Part #
C96824
Package
SMD,3x3mm
Description
1.55Ω 290mA 300mA 33uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS