SWPA3010S150MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SWPA3010S150MT
JLCPCB Part #
C96819
Package
SMD,3x3mm
Description
15uH 420mA 470mA 793mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS