SWPA252012S2R2NT
MFR.Part #
SWPA252012S2R2NT
JLCPCB Part #
C36400
Description
1.3A 1.85A 153mΩ 2.2uH Magnetic Shielded Inductor ±30% 1008 Power Inductors ROHS