SWPA252010S4R7MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SWPA252010S4R7MT
JLCPCB Part #
C66536
Package
1008
Description
1.15A 4.7uH 563mΩ 760mA ±20% 1008 Power Inductors ROHS