SVMH5650KA231PT122
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SVMH5650KA231PT122
JLCPCB Part #
C5931501
Package
2220
Description
1.2kA 22J 230V 300V 360V 2220 Varistors ROHS