SPH8030H4R7MT
MFR.Part #
SPH8030H4R7MT
JLCPCB Part #
C370441
Package
SMD,8x8mm
Description
22mΩ 3.6A 3.6A 4.7uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS