SPH8030H2R2MT
MFR.Part #
SPH8030H2R2MT
JLCPCB Part #
C6681208
Package
SMD,8x8mm
Description
2.2uH 20mΩ 4.8A 4.9A ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS