SPH8030H1R5NT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SPH8030H1R5NT
JLCPCB Part #
C431708
Package
SMD,8x8mm
Description
1.5uH 12mΩ 5.3A 6.2A ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS