SPH4012H1R8NT
MFR.Part #
SPH4012H1R8NT
JLCPCB Part #
C7083637
Package
SMD,4x4mm
Description
1.8uH 2.1A 2A 66mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS