SPH4012H1R2NT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SPH4012H1R2NT
JLCPCB Part #
C6495342
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2uH 2.2A 2.7A 50mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS