SPH3012H3R3MT
MFR.Part #
SPH3012H3R3MT
JLCPCB Part #
C391220
Package
SMD,3x3mm
Description
1.23A 1.23A 112mΩ 3.3uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS