SPH3012H150MT
MFR.Part #
SPH3012H150MT
JLCPCB Part #
C7364983
Package
SMD,3x3mm
Description
15uH 630mA 650mA 660mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS