SPH3012H100MTY02
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SPH3012H100MTY02
JLCPCB Part #
C431698
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 270mΩ 730mA 730mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS