SPH252010H2R2MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SPH252010H2R2MT
JLCPCB Part #
C142486
Package
1008
Description
1.4A 1.8A 137mΩ 2.2uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS