SPH252010H220MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SPH252010H220MT
JLCPCB Part #
C370409
Package
1008
Description
1.29Ω 22uH 400mA 450mA ±20% 1008 Power Inductors ROHS