SPH252010H100MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SPH252010H100MT
JLCPCB Part #
C96802
Package
1008
Description
10uH 487mΩ 670mA 750mA ±20% 1008 Power Inductors ROHS