SPH201610H100MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SPH201610H100MT
JLCPCB Part #
C96784
Package
0806
Description
10uH 450mA 550mA 850mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS